Etusivu

Hallitus
Seurasta
Säännöt
Kilpailut
Jäsenkirje
Savijärvi Special
Toimintakertomus
Toimintalinja
Nuortenkerho
NuoriSuomi Sinetti
Miten jäseneksi

Palaute
Linkit

Tuoreimmat muutokset

Husaariratsastajat

Koulukisat 20.4.

Kiitos kaikille kilpailijoille, toimihenkilöille ja tuomareille onnistuneista kilpailuista!

Husaarien Nuorten kerho järjesti avoimet seuratason kouluratsastuskilpailut pääsiäissunnuntaina 20.4. Savijärven kartanolla. Lähtöjä oli huimat lähes 80 kpl, mutta onneksi sää suosi niin järjestäjiä kuin kilpailijoitakin.

Tulokset

Luokka 1 C-merkin kouluohjelma

1. Eva Andström- SG Dream On 118,5p 65,83 %
2. Henrietta Schmidt- Saluto 111p 61,66 %
3. Auri Luhtanen- Saphira 110,5p 61,3 %
4. Camilla Koski- Lootus 109,5p 60,83 %
5. Essi Kajander- Dark Shadow II 109p 60,56 %

Marika Anttila- Valon Riento 107p 59,44 %
Sonja Wickström- Talina 106,5p 59,16 %
Fanny Peltonen- Willow 105p 58,33 %
Maiju Lankinen- Waikato 104p 57,7 %
Aino Saarinen- Don Destrier 102p 56,67 %
Nina Wikström- SG Daylight 101,5p 56,38 %
Axel Lindberg- Bazzo Fernando 101p 56,11 %
Tilda Juntunen- Ekslätts Freedom104p 54,72 %
Luna Suhonen- Sisupussi 97p 53,89 %
Satu Kirjoranta- Taksliisi Hylätty
Viivi Heikkinen- Roa’s Bertil Hylätty

Luokka 2 B-merkin kouluohjelma

1. Elina Aitta-Aho- Hega 151p 65,65 %
2. Auri Luhtanen- Saphira 147p 63,91 %
3. Kaisa Nykänen- Peri-Ville 145p 63,04 %
4. Vilja Lahtinen- Prints VI 142,5p 61,95%
5. Kristiina Tynninen- Bergviks Myra 141p 61,30 %
6. jaettu Riikka Matikainen- Humu-Ukko 140,5p 61,09 %
6. jaettu Axel Lindberg- SG Izaro 140,5p 61,09%
6. jaettu Kaisu Simonsen- SG Gabriella 140,5 p 61,09%
9. jaettu Nina Liukko- Lennox 139,5p 60,65 %
9. jaettu Saija Nurmi- Harjan Hurja 139,5p 60,65%
9. jaettu Henrietta Schmidt- Saluto 139,5p 60,65 %

Pia Tavenius- Igor 138,5p 60,2%
Veikka Autio- Patric 136,5p 59,34 %
Nina Winqvist- Just A Bubin 136p 59,13%
Sanna Immonen- Lootus 135,5p 58,91%
Anu Savolainen- Brogårdens Mikado 135p 58,69 %
Eva Nurminen- Ashley II 135p 58,69 %
Päivi Toivonen- Prometejs 135p 58,69%
Jasmine Pekola- Goldencoast Precious 135p 58,69%
Laura Javanainen- Petit Pantin T 134,5p 58,47 %
Anna Selin- Rambo Stagwart 133,5p 58,04 %
Alexandra Silfver- Kangaroo 133,5p 58,04%
Maiju Lankinen- Waikato 132,5p 57,60 %
Rosie Wickström- Maplehill Cliona 132p 57,39 %
Jemina Niemistö- SG Iriana 130p 56,52%
Viivu Padden- Tokaj 129,5p 56,30 %
Viivi Heikkinen- Roa’s Bertil 129p 56,09 %
Tilda Juntunen- Ekslätts Freedom 125,5p 54,57 %
Suvi Rummukainen- Judidjan Ruuben 124,5p 54,13 %
Virpi Nättiaho- Wallstreet Ravenna 124p 53,91%
Stella Wickström- Mon Amie 123,5p 53,69 %
Anu Savolainen- Talina 122,5p 53,26%
Hanna Vikström- Doletta 96p 53,33 %

Luokka 3 A-merkin kouluohjelma

1. Elina Aitta-Aho- Hega 184,5p 68,33%
2. Vilma Lahti- Jorden 184,5p 68,33%
3. Enni Hämäläinen- Kekkale 182,5p 67,59%
4. jaettu Suvi Kanervo- Igor 177,5p 65,74%
4. jaettu Jessica Leva- Gandalf 177,5p 65,74%
6. Pia Sandström- Erdogan 177p 65,55%

Kaisa Nykänen- Peri-Ville 175,5p 65,0%
Nina Liukko- Lennox 175p 64,81%
Sabina Wickström- Preemu 175p 64,81%
Linda Ström- V.K. Hazel 172p 63,70%
Maria Siekkinen- Kekkale 171,5p 63,51%
Kiia Kuosa- Lavita 170,5p 63,14%
Maarit Kivinen- Albatros 166,5p 61,66%
Suvi Kettunen- Prometejs 166p 61,48%
Riikka Matikainen- Humu-Ukko 165p 61,11%
Anu Savolainen- Brogårdens Mikado 159,5p 59,07%
Natalia Tuomola- Koto Alli 159,5p 59,07%
Laura Pelkonen- Aiti 156,5p 57,96%
Viivu Padden- Tokaj 155p 57,59%
Kristiina Tynninen- Valosa 154,5p 57,22%
Saara Lång- Pinewood Luigi 151,5p 55,92%
Maria Siekkinen- Puccini Arden 149,5p 55,37%
Emmi Tommola- Jerome 141,5p 52,40%
Mari Kosonen- Pilmita 120p 52,17%

 
2014/koulu20.4.txt · Viimeksi muutettu: 2014/04/22 14:00 / ida

Sähköisen viestinnän tietosuojalaki (516/2004) kieltää mainosten lähettämisen näiltä sivuilta löytyviin osoitteisiin
Recent changes RSS feed Powered by PHP Valid XHTML 1.0 Valid CSS Driven by DokuWiki